Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki nad morzem Brudzewo - Ogłoszenia sprzedaży i dzierżawy

4 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

4 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

180 000 zł1 005 m² 179,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż - atrakcyjna działka budowlana w Brudzewo Prezentuję atrakcyjną działkę budowlaną położoną w urokliwej, kaszubskiej miejscowości Brudzewo, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 002 m² 179,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Prezentuję atrakcyjną działkę budowlaną położoną w urokliwej, kaszubskiej miejscowość Brudzewo (gmina Puck), w bezpośrednim sąsiedztwie Puszcza Darżlubska. Numer działki: 46/32.

Szczegóły ogłoszenia

287 000 zł1 019 m² 281,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Brudzewo pod Puckiem - duża działka idealnie nadająca się pod bungalow. Doskonale nasłoneczniona i z fajnymi sąsiadami wokół. Na sprzedaż wyjątkowo atrakcyjna działka budowlana położona.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 000 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy, położona w miejscowości Brudzewo przy ul. Wiejskiej, w gminie Puck. Działka jest płaska. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Brudzewo

Brudzewo,pomorskie

185 000 zł1 000 m² 185 zł/m²

 

 

 

Brudzewo,pomorskie

185 000 zł1 000 m² 185 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Sosnowa

Brudzewo,pomorskie

160 000 zł1 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Czytaj opis foto

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Brudzewo

Brudzewo,pomorskie

169 800 zł28 300 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Pilne! sprzedam pięknie położoną działkę rolną z możliwością uzyskania warunków zabudowy; położona w miejscowości Brudzewo, gmina Puck, działka nr 60, o powierzchni 2.83HA,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Brudzewo

Brudzewo,pomorskie

116 800 zł1 168 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Witam! mamy do sprzedania dzialke budowlana O wielkosci 1168 M2. Polozona jest na pieknym terenie, ktory otaczaja lasy,bardzo cicha I spokojna okolica, latwy dojazd do drogi glownej prowadzacej do.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij